Авіація — теорія та практика польоту в атмосфері та космічному просторі, а також сукупне найменування пов'язаних із ними видів діяльності.

Космонавтика — теорія та практика навігації за межами атмосфери Землі для дослідження космічного простору за допомогою автоматичних і пілотованих космічних апаратів. Інакше кажучи, це наука та технологія космічних польотів.

Основу ракетобудування заклали у своїх працях на початку XX століття Костянтин Ціолковський, Герман Оберт, Роберт Годдард і Рейнхольд Тілінг. Важливим кроком став запуск із космодрому Байконур першого штучного супутника Землі в 1957 році СРСР — Супутника-1.

Грандіозною подією та відправною точкою розвитку пілотованої космонавтики став політ радянського космонавта Юрія Гагаріна 12 квітня 1961 року. Інша видатна подія в галузі космонавтики — висадження людини на Місяць відбулося 21 липня 1969 року. Американський астронавт Ніл Армстронг зробив перший крок по поверхні природнього супутника Землі зі словами: «Це маленький крок для однієї людини, але величезний стрибок для всього людства».

специальности:
  1. Авиационные двигатели
  2. Авиационный транспорт
  3. Автоматика и авиационные системы
  4. Космонавтика
В каких ВУЗах преподают

У Вас остались вопросы? Свяжитесь с нами

Проект разработан Европейским Фондом Развития Медицины и Образования