Дієтологія — це галузь науки, яка інтенсивно розвивається, охоплює дослідження продовольчих продуктів і процесів харчування. Головним завданням дієтології є розробка дієти згідно зі станом здоров'я, віку та способу життя людини. Спеціалізовані знання з дієтології необхідні також для профілактики захворювань, їх лікування, а також для здорового способу життя.

Лікар-дієтолог — це професіонал у галузі медицини, яка відповідає за розробку режиму харчування для здорових і хворих людей. Дуже важливою в цій науці є так звана психологія харчування, тобто психологічні та суспільні аспекти харчування. Дієтологія також надає допомогу в підтримці гарної фізичної форми, профілактиці хвороб через відповідний добір продуктів харчування та способів їх приготування.

Програма навчання містить основи медицини, фізіології, анатомії, біохімії, загальної хімії, мікробіології та вірусології. До профільних предметів відносяться насамперед технологія продукції, товарознавство, основи харчування людини. Програму доповнюють: рятувальна медицина, медицина катастроф, сімейна медицина, імунологія та елементи економіки.

специальности:
  1. Диетология для активных людей
  2. Консультант диетолог
  3. Диетика
  4. Диететика

У Вас остались вопросы? Свяжитесь с нами

Проект разработан Европейским Фондом Развития Медицины и Образования